Kai Laars
Loomaarst

Tallinna Loomakliiniku peaarst Kai Laars on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Ta lõpetas Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2006. aastal cum laude. Ta on EVDS (Eurpean Veterinary Dental Society) liige, läbinud suuõõne ja hambaravi alaseid koolitusi üle Euroopa ning samuti osalenud 2009ndast aastast alates iga-aastastel rahvusvahelistel hambaravi alastel konverentsidel. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste tervisemuredega.


Stefani Sabrodin
 
Loomaarst

Stefani Sobrodin on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste terviseprobleemidega. Vabal ajal meeldib Stefanile tegeleda ratsaspordiga.


Eliis-Helen Elmi

Veterinaarassistent

Eliis-Helen Elmi on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Vabal ajal meeldib talle reisida ja liikuda looduses.


Marje Plado 
Veterinaarassistent

Marje Plado on väga pika kogemusega veterinaarassistent, ta on sellel erialal töötanud alates 2000. aastast. Algselt on ta õppinud loomakasvatust ning jõudnud töötada muuhugas Tallinna Loomaaias kiskjate osakonnas hooldajana. Loomadega töötamine on tema kutsumus, eriti südamelähedased on talle koerad ja hobused.


Eva Orav 
Veterinaarassistent

Eva Orav on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Ta saab hästi läbi nii koerte, kasside kui ka väikeste närilistega. Vabal ajal meeldib Evale tegeleda koeraspordiga ja matkata vabas looduses.


Jaana Tsernikova 
Veterinaarassistent  

Jaana õpib meil töötamise kõrvalt veterinaarmeditsiini Eesti Maaülikooli IV kursusel.