Broneeri aeg:
611 7788

Teadaanne!

Oleme ajutiselt avatud E-R 9-17 ja L 9-16.

Loomaga saab sisse vaid üks terve täiskasvanu!


Haigustunnustega kliente me ei teeninda!


Palume visiit tühistada kui olete viimase 14 päeva jooksul viibinud suurenenud riskiga piirkonnas või kui teil esinevad haigustunnused.


Arst võib otsustada looma üle vaadata ilma omanikuta.


Maksmiseks kasutage pangakaarti!

Registratuuris asuva desogeeli kasutamine on kõigile kohustuslik!


Hoia inimestega 2 m distantsi!


Juhul kui haigustunnused tekivad 24h jooksul peale kliinikus viibimist, siis palume sellest viivitamatult teada anda, et saaksime oma töötajaid paremini kaitsta.


Tallinna Loomakliinik on 2017. aastal avatud kaasaegne kliinik, kuhu on oodatud kõik neljajalgsed sõbrad.

Pakume diagnostika- ja ravivõimalusi kõigile lemmikloomadele, olenemata nende liigist vanusest või soost. Meie kogenud loomaarstid lähenevad igale patsiendile personaalselt. Kõikide patsientide heaolu on meile tähtis, käsitleme neid nagu oma lemmikuid.
Meie eriliseks missiooniks on seista esimestena Eestis hea lemmikloomade hammaste tervise edendamise eest, pannes erilist rõhku ennetusele. Kliinik on selleks tarbeks varustatud kvaliteetsete ja kaasaegsete firma iM3 veterinaarsete hambaraviseadmetega. Tallinna Loomakliiniku peaarst Dr Kai Laars on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ravile.
Meil on müügil suur valik Hills`i ja Farmina tava- ning ravitoite. Lisaks saadaval kõik vajalikud lemmikloomade hambahooldustooted ja tarvikuid. Saadaval on ka Selective toidud küülikutele ja närilistele.

Asume Tallinnas Kristiine linnaosas Sõpruse Ärimajas kliiniku tarbeks spetsiaalselt kohandatud kaasaegsetes ruumides. Meile on mugav tulla nii ühistranspordi kui ka autoga. Klientidele pakume parkimisvõimalust kohe kliiniku ukse ees või vahetus läheduses.

Olete alati oodatud!