Kai Laars
Stomatoloog

Tallinna Loomakliiniku peaarst Kai Laars on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Ta on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 
cum laude. Ta on EVDS (Eurpean Veterinary Dental Society) liige, läbinud suuõõne ja hambaravi alaseid koolitusi üle Euroopa ning samuti osalenud 2009ndast aastast alates iga-aastastel rahvusvahelistel hambaravi alastel konverentsidel. 

Stefani Sabrodin
 
Stomatoloog

Stefani Sabrodin on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Vabal ajal meeldib Stefanile tegeleda ratsaspordiga.

Jaana Tšernikova 
Stomatoloog   

Jaana Tšernikova on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile . Vabal ajal meeldib talle tegeleda enda koertega.

Kristi Siliksaar 
Loomaarst  

Kristi Siliksaar on lõpetunud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta tegeleb kõikide üldiste terviseprobleemidega, rohkem on huvitatud sisehaigustest. Vabal ajal meeldib talle lugeda ja looduses liikuda.

Alina Lubnina 
Dermatoloog / loomaarst

Alina on lõpetanud Läti Maaülikooli veterinaarõppe eriala ja Eestis töötab ta alates 2017. aastast. Ta on läbinud dermatoloogia ja endokrinoloogia kursused nii Eestis kui ka välismaal. Ta on suurepärane dermatoloog kes tegeleb nii lihtsate kõrvapõletike ja nahaprobleemidega kui ka keerulisemate autoimmuunhaiguste ning allergiatega. Lisaks nahaprobleemidele tegeleb ta ka sisehaiguste ning endokrinoloogiaga.