Kai Laars
Loomaarst

Tallinna Loomakliiniku peaarst Kai Laars on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Ta on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 
cum laude. Ta on EVDS (Eurpean Veterinary Dental Society) liige, läbinud suuõõne ja hambaravi alaseid koolitusi üle Euroopa ning samuti osalenud 2009ndast aastast alates iga-aastastel rahvusvahelistel hambaravi alastel konverentsidel. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste tervisemuredega.


Stefani Sabrodin
 
Loomaarst

Stefani Sabrodin on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta on spetsialiseerunud lemmikloomade hammaste ja suuõõne probleemide ravile. Lisaks sellele tegeleb ta ka kõigi üldiste terviseprobleemidega. Vabal ajal meeldib Stefanile tegeleda ratsaspordiga.

Marleen Emilie Vilderson
Loomaarst 

Marleen Emilie Vilderson on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta tegeleb peamiselt sisehaiguste ja seedeprobleemidega, kuid kõige rohkem on huvitatud kirurgiast. Umbes 10 aastat on Marleen tegelenud aktiivselt ratsaspordiga, täpsemalt koolisõiduga. Hetkel käib tööväliselt oma Papilloni tõugu koera Fabioga Agility trennis ja võistlustel.

Jaana Tšernikova 
Loomaarst   

Jaana Tšernikova on lõpetanud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Lisaks lemmikloomade üldiste terviseprobleemidega tegeleb ta ka hammaste ja suuõõne probleemide raviga. Vabal ajal meeldib talle tegeleda enda koertega.

Kristi Siliksaar 
Loomaarst  

Kristi Siliksaar on lõpetunud Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala. Ta tegeleb kõikide üldiste terviseprobleemidega, rohkem on huvitatud sisehaigustest. Vabal ajal meeldib talle lugeda ja looduses liikuda.Eliis-Helen Elmi

Veterinaarassistent

Eliis-Helen on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Vabal ajal meeldib talle reisida ja liikuda looduses.


Marje Plado 
Veterinaarassistent

Marje on väga pika kogemusega veterinaarassistent, ta on sellel erialal töötanud alates 2000. aastast. Algselt on ta õppinud loomakasvatust ning jõudnud töötada muuhugas Tallinna Loomaaias kiskjate osakonnas hooldajana. Loomadega töötamine on tema kutsumus, eriti südamelähedased on talle koerad ja hobused.Mai Visnap 
Veterinaarassistent

Mai on lõpetanud Järvamaa Kutsehariduskeskuses loomaarsti abilise eriala. Ta on enne meiega ühinemist omandanud oma kogemused töötades Rannamõisa loomade kiirabis ja käinud õppetöö raames Poolas praktikal hoolitsemas nii suurte kui väikeste eksootiliste loomade eest.