Aegade broneerimine

                Ilma ajata sisse astudes võib arst olla eelmise patsiendiga hõivatud. Selleks, et vältida ootamist ja ebamugavusi, soovitame teil broneerida vastuvõtuks aeg.

Vältimatu abi

                Kriitilises seisus patsiente teenindatakse esimesel võimalusel ja eelisjärjekorras, seda hoolimata teiste patsientide olemasolust või puudumisest. Palume olla ka teistel klientidel mõistev ning üritame neile pakkuda omalt poolt parimaid lahendusi.

Ilma ajata patsiendid

                Ilma ajata patsientidele kohandub kõrgem visiiditasu ning nende teenindamine toimub esimesel võimalusel peale ajaliste patsientidega tegelemist.

Loomaga kliinikus

                Soovitame kliinikusse saabuda 5 minutit enne vastuvõtuaega. Kliinikus ning selle ümbruses palume hoida puhtust. Samuti soovitame oma lemmikuid hoida kliinikus lühikese rihma otsas või puuris.

Tasumine

                Erinevate teenuste ligikaudse maksumuse kohta saate infot meie töötajatelt. Teenuste eest saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

NB! Kliinik võib keelduda teenindamast kliente kes ei ole kained või on alaealised. Samuti võib kliinik keelduda vastu võtmast looma, kes on nähtavalt agressiivne ja omaniku kontrolli alt väljas.