Kliinikus käimine on sageli vägagi stressirohke. Siiski on see hädavajalik teie lemmiku tervise ja pika eluea heaks. Järgnevalt anname omalt poolt mõned soovitused sujuvamaks visiidiks.

1. Broneerige aeg ette - vaid nii saab arst ka teile oma aega pühendada ning ei jää kiirustamise tõttu pooled asjad märkamata!
2. Harjutage oma koera autosõiduga - enamik lemmikuid saabub kliinikusse just autoga ning mida rahulikum on koer autos, seda rahulikum on ta ka kliinikusse astudes. Kui teie lemmik kardab autosõitu, siis küsige soovitusi kliinikust sõiduga harjutamiseks.
3. Tulge kohale 5 minutit varem - soovitame teil saabuda 5 minutit varem, siis saab abiline koostada teie lemmikule kaardi ning ta ka ära kaaluda. Oma visiidi aega saate oodata teile sobivas kohas nii seespool kui ka väljaspool kliinikut. Kui soovite oodata vastuvõtuaega kas autos või koera jalutades, siis anname teile telefoniteel teada arsti vabanemisest.
4. Kliinikus hoidke lemmikut lühikese rihma otsas, süles või puuris. Kahjuks kõik meie patsiendid ei pruugi omavahel läbisaada, seetõttu on oluline vältida nendevahelisi konflikte.
5. Võtke kaasa maiust. Kui just ei ole tegu väga haige ja isutu loomaga, siis lemmik maius aitab sageli kaasa positiivse emotsiooni tekitamsele.
6. Käige lihtsalt külas. Pelglike loomade puhul soovitame käia aeg-ajalt kliinikus lihtsalt kaalumas ja suhteid loomas. Mida vähem teie lemmik meid kardab, seda ohutumad, stressivabamad ja põhjalikumad on meie ülevaatused.