Alustame 10. jaanuaril!

Kutsikate eelkool põhineb Dr Kersti Sekseli poolt välja töötatud Puppy Preschool® programmil ning selle põhieesmärk on varajane sotsialiseerimine.

Eelkooli ootame kutsikaid vanuses 8-16 elunädalat. Eelkooli esimeseks tunniks ei tohiks kutsika vanus olla rohkem kui 14 elunädalat. Tõug ja suurus ei ole oluline. Kutsikate eelkool koosneb viiest õppetunnist. Meie grupid on väikesed (2-5 kutsikat) ning seetõttu on tagatud ka individuaalsem lähenemine ja tähelepanu igale kutsikale.

Eelkoolis õpitakse:
  • Põhitõdesid sotsialiseerumise kohta
  • Häid kombeid ja kodust kasvatust
  • Kuidas ennetada probleemkäitumist
  • Koolitamise algtõdesid ja baaskäsklusi
  • Kuidas tunda end turvaliselt ja enesekindlalt kliinikus, treeningutel ja ka tänaval
  • Kuidas ennetada haigusi ning hinnata lemmiku tervislikku seisundit
  • Milliseid spordialasid koeraga harrastada saaks.
Kutsikate eelkool toimub Tallinna Loomakliinikus, Sõpruse pst 145 neljapäeviti algusega kell 19:15. Hind viie korra eest on 50 eurot. Kohtade arv on piiratud.
Täpsem info ja registreerumine:
info@tallinnaloomakliinik.ee

Eelkooli viivad läbi Karin Lassmann, EKL atesteeritud koolitaja ja loomaarst Kai Laars. Mõlemad koolitajad on läbinud Puppy Preschool® treeningprogrammi.


Karin Lassmann on tegelenud koerte koolitamisega aastast 2002. Peamisteks koolitusaladeks on olnud sõnakuulelikkus, agility ja pääste. Samuti on ta osalenud paljudel koerte koolitamist ja käitumist käsitlevatel loengutel nii Eestis kui Soomes. Kodus on tal hetkel endal kaks austraalia karjakoera.
Kai Laars on töötanud loomaarstina aastast 2006 ning kodus on tal pikardia lambakoer ja austraalia karjakoer. Koertega on tal olemas trenni- ja võistluskogemusi nii agility’st, sõnakuulelikkusest kui ka rallikuulekusest.